$28.00 a 12/pk for Real Sugar Pepsi is insane. Sorry bud, you’ll have to drink the cheap crap like the rest of us. However, if anyone is crossing Iowa on I-80, and you have REAL SUGAR Pepsi, Sheldon needs a couple 12 pks. I checked the 4 places I stopped at and you’ld swear I was searching for a unicorn.
https://www.amazon.com/Pepsi-Made-Real-Sugar-12/dp/B01ICWXEYQ/ref=asc_df_B01ICWXEYQ?mcid=41fc52b141983152bacdc568f0cefe78&hvocijid=12412505232237751382-B01ICWXEYQ-&hvexpln=73&tag=hyprod-20&linkCode=df0&hvadid=721245378154&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=12412505232237751382&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9019274&hvtargid=pla-2281435179818&psc=1